(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Новини

09 квітня 2014 Газ як альтернативне паливо

З кожним днем стає все більше і більше автомобілів. Це спричиняє проблему з підтримання нормального природного середовища. Вона досягає критичних показників. За підрахунками вчених - максимальної шкоди від викидів газів в атмосферу приносять саме автомобільні засоби.
Переваги (...)

09 квітня 2014 Руйнуємо міфи про газомоторне паливо

Міф 1: «Автомобіль на газу взимку не заводиться» Все правильно, в зимовий період часу автомобіль заводиться на бензині, а після переходить на газ!
У системах ГБО 3-го і 4-го поколінь запуск на бензині та перемикання на газ проводиться автоматично. Це відбувається в наслідок (...)

09 квітня 2014 Особливості автомобільних газозаправних станцій АГЗС

Заправка автомобілів , що працюють на газу, виконується на автогазозаправних станціях (АГЗС).
На них використовують 3 основні методи заправки (ЗВГ) зрідженим вуглеводневим газом: Насосно-компресорний; Простий насосний; Насосно-випарний.
Насосно-компресорний метод призначений (...)

01 грудня 2013 Газові автомобільні заправні станції

В наш час все частіше застосовується обладнання, що дозволяє живити двигун транспортного засобу не бензином чи соляркою, а газовою сумішшю.
Автомобілі, обладнані таким устаткуванням, потребують технічне обслуговування на спеціальних автозаправних станціях, що дозволяють (...)

28 листопада 2013 Паливні картки і талони - стислий огляд

Працюючи за безготівковим розрахунком з підприємствами,автозаправні станції часто використовують паливні карти або талони на паливо, які видаються водіям для підтвердження права на отримання палива.
Талони на пальне
Що з себе представляють талони на газ або бензин? Це картки, (...)

26 листопада 2013 В чому різниця між талонами на бензин та паливними картами

Не є таємницею, що ціни на автомобільне паливо мають тенденцію зростати. Тому головне питання для всіх автомобілістів - чи можна заощадити на витратах на бензин або ж краще кинути автівку і почати користуватися громадським транспортом?
А відповідь така - не варто похапцем (...)

24 листопада 2013 У чому перевага газових заправок

Протягом останніх років кількість газових заправок виросло в рази. Заправка транспортного засобу зрідженим газом вже не є проблемою. Газ отримує все більше популярності серед автомобілістів оскільки він є вигідною альтернативою бензину і дизельному паливу. Як наслідок - зростає (...)

20 листопада 2013 Готові технологічні рішення для автомобільних газозаправних станцій

З огляду на те, що автомобільні газозаправні станції (АГЗС) і технологічні системи, які на них застосовуються, є комплексними складними об’єктами, пов’язаними, в тому числі, і з підвищеною небезпекою в експлуатації, їх проектування та будівництво жорстко регламентується рядом (...)

25 жовтня 2013 Бензин або газ? Вибір за вами

Основні переваги газу: Сьогодні середня вартість 1 л. пропан-бутану в два рази нижче бензину А-95. Це тимчасове явище на ринку продажу газу пропан-бутан. Вона закономірно повторюється щороку в зимову пору.
З настанням весни ціна на газ впаде приблизно на 30%. Збільшення (...)

22 жовтня 2013 Відкриття газової заправки - плюси і мінуси

Безумовно, одним з найяскравіших символів нашого швидкісного століття є автомобілі. Вони пройшли шлях від перших «самохідних візків» XVIII століття до складних комплексних механізмів, які використовують найостанніші розробки в області науки і техніки. Однак, навіть самі (...)