(044) 502-99-08 м. Київ, проспект Відрадний, 95-А 2

Розбір недостовірних даних щодо Avantage7

09.09.2023 на інтернет-порталі «ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ» було опубліковано статтю «ЗНОВ ГОЛІ: ЯК СПЛАЧУЮТЬ ПОДАТКИ «КОРОЛІ БЕНЗОКОЛОНОК», де автором значиться Сергій Куюн директор «Консалтингової групи «А-95». Саме ця публікація збурила хвилю негативних статей в інтернет-ЗМІ щодо мережі Avantage7 про те, що нібито «держава залишилась винна компанії 44 коп. на кожному літрі», більше того, навіть сам Данило Гетьманцев посилався на цю публікацію.

Представник Avantage7 звернувся до Сергія Куюна, з проханням надати розрахунки, за якими ним отримано такі значення, а також інформацію про дані, які використовувалися для цих розрахунків (фото додається).

У відповідь Сергій Куюн директор «Консалтингової групи «А-95» заперечив свою причетність до вже згаданої статті (фото додається).

Також у відповідь на запит до податкових органів ми отримали копію листа Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, відповідно до якого зазначено, що в середньому з 1 літра пального при роздрібному продажу мережею Avantage7 сплачується 0,44 грн. податків у 2023 р. (0,33 грн. у 2022 р.) (фото додається). Тобто, ті самі 44 коп., але із знаком плюс, а не мінус.

Сергій Куюн активно коментує тему скільки ж там податків сплачує Avantage7 та називає досить конкретні цифри, але на офіційні запити відповідати не бажає, тож все це свідчить лише про те, що він усвідомлює, що поширює недостовірну інформацію, але не бажає нести відповідальність за це. Проте, поширена паном Сергієм недостовірна інформація вже принесла негативні наслідки та збитки для компанії, відповідно ми маємо намір захистити свої права у визначений законом спосіб.
Ми можемо лише здогадуватись, які цілі переслідувала ця особа, але це точно не вболівання за країну.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Команда Avantage7

Додатки: